Kış Sezonu İçin Kombin Önerileri

Kış Sezonu İçin Kombin Önerileri

 Kış mevsiminde günlük stil oluşturmakta güçlük çeken hanımlar için, birçok farklı kombin önerisi ile karşınızdayız. Gelecek sezon, yani kış mevsiminde; hangi parçaları birleştirerek günlük stil oluşturabileceğiniz ve hangi kombinlerin bu kış trend olacağı konusundaki bütün bilgileri bu yazımızda bulacaksınız.

Kışın günlük kombin oluşturmak isteyen hanımlar; birçok farklı parçayı bir araya getirerek bunu sağlayabilirler. Özellikle deri ceket, montlar, taytlar, çizmeler, botlar; sezonun mutlaka kombinlerinde yer alması gereken parçalarından oluyor. Günlük kış kombini yaparken; atkı, eldiven ve bere gibi ek parçaları da kullanabilir ve bunları aynı zamanda önemli bir aksesuar parçası gibi gösterebilirsiniz.

Kot Pantolon Kombini

Bu kış sokak stilinde kot pantolonların hakimiyeti hüküm sürecek. Kot pantolon üzerine bir kazak ya da bluz, uzun bir palto, topuklu bir bot ile güzel bir stil oluşturabilirsiniz. Boynunuza atkı ya da şal alarak, kombininizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kotla oluşturulan kombinler; önümüzdeki Kış mevsiminde birçok kadının tercih edeceği kombinler arasında yer alacak.

 

Tayt Kombini

Kışın şüphesiz bayanların kullanmaya en sıcak baktığı giyim parçalarının başında taytlar geliyor. Termal yapılarıyla kışa özel olarak tasarlanmış olan bu taytlar; kadınların daha çekici ve seksi görünmelerine de olanak tanıyor. Kışlık bir tayt üzerine salaş bir kazak, deri bir ceket ve altına da dizüstü bir çizme giyerek, sokak stiline uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

Beyaz Pantolon ve Yünlü Kazak Kombini

Yeni sezonda oluşturabileceğiniz en kolay kombinlerden bir tanesi; beyaz bir pantolon üzerine açık renk bir yünlü kazakla elde edeceğiniz kombindir. Bu kombinde pastel renklerde bir palto ve topuklu bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu şekilde tam bir iş kadını görünümüne kavuşmuş olacaksınız. Kışlık sokak kombinleri arasında; en kolay oluşturulabilen, en modern kombinlerden bir tanesidir.

Mini Etek ve Dizüstü Çizme Kombini

Kışlık sokak stili oluştururken; cesur giyim tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız, bu kombin tam da size göre… Mini etekleri kullanarak oluşturacağınız bu kombin sayesinde seksi tavrınızı net bir şekilde dışarıya yansıtabileceksiniz. Mini etek altına ince bir opak çorap ve dizüstü çizme tercihinde bulunarak, kombinin alt kısmını tamamlayabilirsiniz. Üzerine şık bir bluz ve uzun bir palto almanız; bu kombinin ne kadar cesur bir tarzda oluşturulduğunun en büyük göstergesi olacaktır.

 

“Kış Sezonu İçin Kombin Önerileri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir